Free shipping on international order of $150+
FREE SHIPPING WITHIN EUROPE ON ORDERS OVER 200 EURO
International click & collect

PRIVALUMAI

Produktų privalumai

Be savo išskirtinai prabangaus švelnumo ir neišpasakyto grožio, Youni Rei šilkas turi begales kitų privalumų, kurių negali pasiūlyti jokia kita, natūrali ar dirbtinė medžiaga. Jeigu vis dar kyla klausimų kodėl rinktis Youni Rei produkciją, pateikiame Jums kelis svarbiausius privalumus.

 

HIPOALERGIŠKAS

Youni Rei šilkas yra pagamintas iš 100% natūralaus mulberry šilko, kuris apsaugos Jus nuo įvairių aplinkos alergenų. Jame nėra jokių potencialiai dirginančių chemikalų. Bakterijos, grybelis, pelėsis, dulkių erkutės labai nemėgsta šilko, todėl galite būti tikri, kad Jūsų Youni Rei patalynėje jie neapsigyvens. Galėsite ilsėtis savo lovoje pamirštant alergijas, odos niežėjimą, paraudusias ir ašarojančias akis, egzemą, užsikimšusią nosį.  

Youni Rei šilkas turi ilgus ir lygius pluoštus, kurie netrina ir nedirgina odos.

TAUSOJA PLAUKUS

Youni Rei šilkas yra slidus, todėl miego metu neatsiranda trinties tarp plaukų ir pagalvės. Jūsų plaukai lengvai slys paviršiumi nesiveldami ir neįsielektrindami. Pastebėjome, kad su laiku, plaukai pradėjo mažiau trupėti, lūžinėti ar šakotis.

Jei kenčiate nuo išsausėjusių plaukų – Youni Rei šilkinis užvalkalas pati geriausia pagalba Jūsų plaukams. Natūralūs proteinai esantys Youni Rei šilke apsaugos Jūsų plaukus nuo išsausėjimo, nesugers drėgmės, todėl Jūsų plaukai išliks švelnūs ir glotnūs.

Jeigu norite užsiauginti plaukus – Youni Rei šilkinis užvalkalas yra pirmas ir labai svarbus žingnis Jūsų kelionėje link gražių ir ilgų plaukų.

Youni Rei šilkinis užvalkalas ypatingai tinkamas – garbanotiems, sausiems, priaugintiems, trapiems ir ploniems plaukams.

SAUGO JŪSŲ ODĄ

Nuo seno žinoma jog šilkiniai užvalkalai turi didelę įtaką ne tik miegojimo kokybei, bet ir mūsų grožiui.

Ar kada prabudote su pagalvės žymėmis ant skruostų ir kūno? Youni Rei šilkas leis jums pamiršti šį nemalonų jausmą, kadangi jis yra ypatingai švelnus, leidžiantis Jūsų odai kvėpuoti, nesudarant jokių raukšlių ant veido ir kaklo odos bei Jūsų kūno.

Senstant, mūsų oda netenka elastingumo, to pasekoje atsiranda raukšlelės. Miegojimas ant Youni Rei šilko padės Jūsų odai išlaikyti jaunystę užkertant kelią priešlaikiniam senėjimui.

NESUGERIA DRĖGMĖS

Youni Rei šilkas neabsorbuoja, tai reiškia kad Jūsų mėgiami veido kremai ir aliejai užtepti ant veido ir kaklo odos, galės atlikti savo darbą per naktį, o ne susigerti į pagalvę. Priešingai, medvilnė iškart sugers ne tik visas Jūsų priežiūros priemones, bet ir natūralius odos išskiriančius aliejus.

NATŪRALUS TEMPERATŪROS REGULIAVIMAS

Youni Rei šilkas yra natūralus temperatūros reguliatorius, kuris atvėsins Jus karštomis vasaros naktimis ir sušildys Jus šaltomis žiemos naktimis.

Kitos sintetinės medžiagos gali sukelti prakaitavimą kai sušylate lovoje, tačiau natūralus Youni Rei šilkas visuomet išlaikys tinkamą temperatūrą.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Youni Rei šilkas yra pačios aukščiausios kokybės, todėl yra gana lengvai prižiūrimas.

Yra labai daug mitų dėl šilko sudėtingos priežiūros, tačiau Youni Rei mulberry šilkas nereikalauja ypatingos priežiūros, taip pat nebūtina jo skalbti tik rankomis. Mūsų šilkas turi nemažiau nei 22 momų, jis yra tvirtas ir patvarus, todėl be rūpesčių galėsite jį regulariai skalbti skalbimo mašinoje. Tik atkreipkite dėmesį, kad naudojate neaukštos temperatūros programą skirtą skalbti delikačius skalbinius ir naudokite ph neutralų skystą skalbiklį. Dėl platesnės skalbimo informacijos skaitykite skiltyje ” Priežiūra”.

KUO ŠILKAS GERIAU UŽ MEDVILNĘ?

Ką tik išskalba medvilnė maloniai kvepia, atrodo minkšta ir švelni. Tačiau dėl savo sugeriančių savybių greitai pajausite kaip Jūsų odai ir plaukams pradeda trūkti drėgmės. Kuomet Jūsų odai trūksta drėgmės, dėl trinties atsiradusios tarp Jūsų veido bei plaukų ir pagalvės paviršiaus, ryte matome pagalvės žymes atsiradusias ant mūsų odos, o tai gali paskatinti raukšlių formavimą ilgalaikėje perspektyvoje.

Medvilnė tai pat sukelia trintį prieš plaukų folikulus, kas gali sukelti pleiskanojimą ir plaukų lūžinėjimą. 

 

Shopping Cart (0)

Krepšelis